«خوشنام» و «عصر جدید» پربیننده‌ترین برنامه‌های سیما در ماه رمضان

سلام نو . ۱۴۰۱/۲/۲۵،‏ ۱۳:۵۰


نتایج نظرسنجی صداوسیما درباره‌ی برنامه‌های ماه رمضان سیما حکایت از قرار گرفتن «خوشنام» و «عصر جدید» در فهرست پربیننده‌ترین سریال و برنامه سیما دارد.

به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی کل صداوسیما، بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات، سریال «خوشنام» از شبکه یک با ۳۲.۸ درصد بیننده و برنامه «عصر جدید» از شبکه سه با ۴۸.۸ درصد بیننده، بیشترین مخاطب را در ماه مبارک رمضان در میان سریال‌ها و برنامه‌های سیما داشته‌اند.

نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می‌دهد در ماه مبارک رمضان ۹. ۷۸ درصد از پاسخگویان، بیننده برنامه‌های سیما اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، سخنرانی، برنامه‌های گفتگو محور، برنامه‌های ورزشی و اخبار بوده‌اند.

بر اساس نظر سنجی یاد شده، از بین سریال های جدید پخش شده در ماه مبارک رمضان سریال «خوشنام» از شبکه یک ۸ .۳۲ درصد، سریال «نجلا ۲» از شبکه سه سیما ۱. ۳۲ درصد، سریال «از سرنوشت ۴» از شبکه دو سیما ۲. ۲۶ درصد و سریال « مسافران شهر» از شبکه پنج سیما ۴. ۳  درصد بیننده داشته است.

در این نظرسنجی، میزان بیننده سریال‌های تکراری سیما در ماه مبارک رمضان نیز بررسی شده است که از میان آن‌ها سریال «آنام»، از شبکه آی‌فیلم، پربیننده‌ترین سریال تکراری سیما بوده است.

در این نظرسنجی برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان در شبکه‌های سیما نیز بررسی شد.

از میان برنامه‌های نظرسنجی‌شده، «عصر جدید» با ۸. ۴۸ درصد، پربیننده‌تر از سایر برنامه‌ها بوده است.

پس از برنامه «عصر جدید»، «خندوانه» از شبکه نسیم با ۱. ۳۰ درصد بیشترین مخاطب را داشته است.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه