امضای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اردبیل با واحد نمونه ملی

آنا پرس . ۱۴۰۱/۲/۲۵،‏ ۱۴:۰۴


معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل از عقد تفاهم‌نامه این دانشگاه با یک واحد نمونه ملی در سی و سومین جشنواره ملی امتنان خبر داد.

بابک غلامی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا درباره عقد تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با شرکت طنین پیک سبلان واحد نمونه ملی بیان کرد: در راستای دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز و سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی برای بهره‌مندی مستمر از خرد جمعی و تجربیات و توانمندی‌های طرفین، این تفاهم‌نامه میان دانــشـــگاه آزاد اســـلامی استان اردبــیـل و واحد نمونه که از موفق‌ترین واحدهای تولیدی کشور است و به‌تازگی نیز در سی و سومین جشنواره ملی امتنان کسب عنوان واحد نمونه کشوری را کسب کرده است، منعقد شد.

وی ادامه داد: هدف از این تفاهم‌نامه، استفاده از توانایی‌ها، امکانات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری قابل‌ تعامل، تفاهم و ظرفیت‌های علمی و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری برای استمرار ارتباط سازمان‌یافته میان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و شرکت طنین پیک سبلان به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افزود: با توجه به این تفاهم‌نامه مقرر شد در سه کارگروه، آموزش، پژوهش و فناوری اطلاعات با یکدیگر همکاری داشته باشیم.

این مسئول درباره چگونگی اجرایی شدن این تفاهم‌نامه گفت: کمیته‌ای متشکل از متخصصان دو طرف برای اجرای مفاد تفاهم‌نامه تشکیل می‌شود و نمایندگان طرفین هر سه ماه یک بار جلسات مشترک داشته و برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم را معمول می‌دارند، همه توافق‌های حاصل در کمیته، صورتجلسه شده و مورد بررسی واحدهای ذی‌ربط قرار گرفته و نتیجه حاصل به طرفین اعلام می‌شود تا در صورت نیاز و براساس قراردادهایی که جداگانه به امضای طرفین می‌رسد، عملی شود.

/۴۰۶۲/

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه