اخبار فوتبالی استقلال 3 تیرماه / فرکانس شبکه استقلال با خبر آغاز مذاکره برای تمدید قرارداد جنجالی / نقل‌ و‌ انتقالات استقلال؛ جلسه با صادقی و جذب 3 خارجی / آجورلو رقیب یحیی و رضاخان شد

اندیشه معاصر . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۰:۰۹


باشگاه استقلال قصد دارد تا به‌صورت جدی وارد بازار نقل و انتقالات شده و برای جذب نفرات جدید رایزنی‌های خود را آغاز کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، اخبار فوتبالی استقلال 3 تیرماه / فرکانس شبکه استقلال با خبر آغاز مذاکره برای تمدید قرارداد جنجالی / نقل‌ و‌ انتقالات استقلال؛ جلسه با صادقی و جذب 3 خارجی / آجورلو رقیب یحیی و رضاخان شد. با معارفه ریکاردو ساپینتو به‌عنوان سرمربی جدید استقلال، حالا خیال مدیران باشگاه بابت نیمکت این تیم راحت شده و آبی‌ها به سمت مذاکره جهت تمدید قرارداد بازیکنان فعلی و همچنین صحبت‌ها برای جذب بازیکنان جدید می‌روند.

نقل‌و‌انتقالات استقلال؛جلسه با صادقی و جذب 3 خارجی (زنده)

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که این تیم قصد دارد امروز جلسه‌ای را برای نهایی کردن وضعیت سعید صادقی با مدیر برنامه‌های این بازیکن برگزار کند. بهترین پاسور لیگ برتر مورد توجه استقلال و پرسپولیس قرار گرفته و گل گهر نیز تلاش می‌کند ستاره تیمش را حفظ کند.

دیگر خبر جدید از این باشگاه نیز احتمال جذب سه بازیکن خارجی جدید است. ادعایی که توسط امین منوچهری مربی نونهالان باشگاه مطرح شده است.

پنج‌شنبه 2 تیر:

19:35 – شایعات: همانطور که پیش از این نیز ذکر شده بود، محسن آذرباد یکی از اهداف نقل و انتقالاتی استقلال است که گفته می‌شود طرفین به دنبال راهکاری برای این انتقال از مس رفسنجان هستند.

17:56  شایعات: سیدمحمد حسینی مدافع هوادار نیز مدنظر استقلال قرار گرفته است.

16:34 – شایعات: گفته می‌شود که محمدرضا حسینی به دنبال برگزاری جلسه‌ای برای اخذ رضایت نامه و حضور در استقلال است.

13:10 – موثق: باشگاه استقلال مذاکرات خود برای تمدید قرارداد بازیکنانش را انجام داده است. محمد دانشگر نخستین فردی است که صحبت‌ها با او آغاز شده است.

12:58 – رسمی: امین منوچهری مربی تیم نونهالان استقلال مدعی شد که این باشگاه قصد دارد سه بازیکن خارجی باکیفیت را برای حضور پرقدرت در لیگ بیست و دوم جذب کند.

12:46 – شایعات: اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه مدیران استقلال امروز با سعید صادقی جلسه‌ای را برگزار می‌کنند تا تکلیف حضور او در این تیم مشخص شود.

12:28 – شایعات: گفته می‌شود که آبی‌ها قصد دارند برای جذب مهدی قایدی نیز اقدام کنند.

12:05 – رسمی: باشگاه استقلال برای جذب محمد محبی از سانتاکلارا یک نامه رسمی به این باشگاه پرتغالی ارسال کرده است.

چهارشنبه 1 تیر:

17:51 – رسمی: مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو برگزار شد و او جانشین فرهاد مجیدی خواهد بود.

سه شنبه 31 خرداد:

19:00 – رسمی: باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرد که ریکاردو ساپینتو سرمربی بعدی این باشگاه است. قرار است او امشب عازم تهران شود.

دوشنبه 30 خرداد:

11:40 – موثق: از باشگاه استقلال خبر می رسد که مدیران این تیم با یک سرمربی پرتغالی به نام ریکاردو ساپینتو به توافقاتی دست یافته اند.

یکشنبه 29 خرداد:

15:45 – رسمی: یکی از مدیران استقلال در گفتگو با خبرنگار “ورزش سه” اعلام کرد که فردا نام سرمربی جدید آبی ها اعلام می شود.

13:50 – شایعات: گفته می شود که ریکاردو ساپینتو نام سرمربی جدید استقلال است که قرار است به زودی اعلام شود.

11:23 – شایعات: گفته می شود که باشگاه فولاد خواستار حفظ آرش رضاوند است اما تاکنون این تیم اهوازی مذاکره ای با آبی ها نداشته است.

11:03 – شایعات: از شب گذشته اخباری در فضای مجازی مبنی بر توافق اولیه استقلال با یک سرمربی مطرح اروپایی منتشر شده است.

10:53 – شایعات: گفته می شود که محسن آذرباد یکی از بازیکنانی است که از استقلال پیشنهاد دریافت کرده است.

شنبه 28 خرداد:

11:58 – شایعات: امید حامدی‌فر بازیکن فصل گذشته صنعت نفت در روزهای اخیر با استقلالی‌ها مذاکراتی را پشت سر گذاشت که روند آن مثبت بوده است. باید دید او با آبی‌ها به توافق نهایی دست پیدا خواهد کرد یا خیر.

11:13 – شایعات: گفته می شود که قرار است از امروز مذاکرات برای استخدام یک سرمربی خارجی آغاز شود. سه مربی در لیست پایانی مدیران استقلال قرار دارند و به نظر می رسد تکلیف نیمکت آبی ها نهایتا تا روز سه شنبه روشن شود. در صورت عدم توافق با مربیان خارجی، مدیران باشگاه روی به گزینه های ایرانی می آورند.

جمعه 27 خرداد:

23:38 – رسمی: فرشید سمیعی اعلام کرد که گابریل پین جزو گزینه های سرمربیگری استقلال نبوده و این مربی ایتالیایی قراردادی با استقلال ندارد.

23:30 – رسمی: فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال جدایی رافائل سیلوا را تکذیب کرد و گفت که مذاکرات با این بازیکن در جریان است.

17:30 – رسمی: زکریا مرادی بازیکن فصل قبل ملوان که برای گذراندن دوران سربازی راهی این تیم شده بود، با پایان دوران خدمت خود اکنون می تواند یک بار دیگر به استقلال بازگردد. او با انتشار یک استوری، این مسئله را تأیید کرد.

14:38 – شایعات: گفته می شود که روزبه چشمی از تیم سپاهان پیشنهادی را دریافت کرده است.

14:28 – موثق: وضعیت سیاوش یزدانی برای فصل آینده همچنان نامشخص است. این بازیکن باید ابتدا در آزمون دوم دکتری حضور پیدا کرده و در صورت قبولی، آنگاه باید سوابق مرخصی تحصیلی او بررسی شود. در صورتی که یزدانی از این بابت نیز بدون مشکل باشد آن

گاه این بازیکن باید برای باقیمانده قراردادش به استقلال بازگردد در غیر اینصورت او به حضور در ملوان ادامه خواهد داد.

13:50 – شایعات: با وجود اینکه مجیدی تمایلی به جذب بازیکنان ایرانی از استقلال ندارد، اما هنوز پرونده حضور رافائل سیلوا در استقلال و یا در یک تیم اماراتی نامشخص است. گفته می شود که اتحاد کلباء امارات یکی از تیم های خواهان این بازیکن است.

13:46 – موثق:شایعه تمایل فرهاد مجیدی برای عقد قرارداد با امیرحسین حسین زاده کذب محض بوده و هیچ بازیکن ایرانی از استقلال راهی اتحاد کلباء امارات نخواهد شد.

13:40 – رسمیمدیربرنامه گابریل پین با ارسال ایمیلی به مدیران استقلال، از پایان همکاری طرفین خبر داده است. با این حال، آجورلو امیدوار است که بتواند در مذاکرات جدید، نظر این مربی را تغییر دهد.

13:30 – شایعات:استقلال برای جذب محمدرضا حسینی با باشگاه سپاهان صحبت های اولیه ای داشته اما به دلیل اینکه این بازیکن با اصفهانی ها قرارداد دارد، پس از مخالفت سپاهان پرونده این انتقال بسته شد.

13:25 – شایعات: باشگاه های فولاد و نساجی به دنبال تمدید قرارداد رضاوند و کریم زاده هستند اما قاسمی نژاد از گل گهر جدا خواهد شد.

13:21 – رسمی: قرارداد قرضی آرش رضاوند، متین کریم زاده و امین قاسمی نژاد با 3 باشگاه فولاد، نساجی و گل گهر به پایان رسیده و آنها باید به استقلال بازگردند.

13:16 – رسمی:با پایان قرارداد فردین رابط و شهر خودرو، این بازیکن به جمع استقلالی ها بازخواهد گشت تا درخصوص آینده او تصمیم گیری شود.

13:11 – رسمی: محمدحسین مرادمند به طور قطع فصل بعد را در استقلال توپ خواهد زد چرا که از مدت زمان قرارداد او با آبی پوشان باقی مانده است. مدیران باشگاه به دنبال تمدید 2 ساله قرارداد این بازیکن هستند.

13:07 – موثق: محمد نژادمهدی مدافع فصل قبل سپاهان مذاکرات مثبتی با استقلال داشته است. او می تواند یکی از خریدهای آبی پوشان برای فصل بعد باشد.

13:00 – شایعات: نخستین تماس ها با وریا غفوری جهت تمدید قرارداد با استقلال برقرار شده است.

12:50 – شایعات: سعید صادقی بهترین پاسور لیگ برتر در فصل گذشته ممکن است طی روزهای آتی مذاکرات جدی خود را برای حضور در استقلال انجام دهد.

12:35 – موثق: از شب گذشته برخی تماس ها از سوی مدیران باشگاه استقلال با بعضی از بازیکنان برای تمدید قرارداد انجام شده و باید دید مذاکرات طرفین چه نتیجه ای در پی خواهد داشت.

12:20 – شایعات: گفته می شود که مدیران استقلال در دبی و کشور امارات، در حال انجام مذاکرات با چند گزینه خارجی هستند و قرار است تا اواسط هفته تکلیف سرمربی خارجی آبی ها مشخص شود. در صورتی که مذاکرات به بن بست بخورد، آنگاه آجورلو به سراغ گزینه های داخلی می رود.

12:00 – رسمی: فعلا استارت حضور استقلال در بازار نقل و انتقالات با جذب رسمی سجاد شهباززاده رقم خورده است. مهاجم 32 ساله ای که برای سومین بار به جمع آبی های پایتخت بازگشت و باید دید که این بار عملکرد او چگونه خواهد بود.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

*

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه