بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس به یحیی اُکی داد / صحبت جنجنالی سعید و یحیی صبح جمعه 3تیر / من از بچگی پرسپولیسی بودم، الانم هستم، خیالت راحت جایی نمیرم

اندیشه معاصر . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۰:۰۹


شنیدیم سعید صادقی شاگرد قدیمی یحیی گل محمدی به تازگی با سرمربی پرسپولیس تلفنی صحبت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس به یحیی اُکی داد / صحبت جنجنالی سعید و یحیی صبح جمعه 3تیر / من از بچگی پرسپولیسی بودم، الانم هستم، خیالت راحت جایی نمیرم. سعید صادقی شاگرد یحیی گل‌محمدی در تیم شهرخودرو مشهد بود و می‌توان گفت از این تیم به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد. برهمین اساس رابطه بسیار خوبی بین این دو برقراراست و درهمین ارتباط شنیدیم دو طرف به تازگی تلفنی با یکدیگر صحبت کرده اند.

تماس تلفنی ستاره لیگ برتری با یحیی گل محمدی؛ پرسپولیسی‌ام و هیچ جایی نمی‌روم!

گویا سعید صادقی در این تماس تلفنی به یحیی گل‌محمدی گفته است: «من و تمام اعضای خانواده ام پرسپولیسی هستیم و جای دیگری هم نمی‌خواهم بروم اما باشگاه باید به خواسته‌های من توجه کند. در حال حاضر پیشنهادات خیلی بهتری به ویژه از لحاظ مالی دارم اما حاضرم با رقمی کمتر پرسپولیسی شوم و…»

یحیی گل‌محمدی صحبت‌های رد و بدل شده در این تماس تلفنی را با رضا درویش در میان گذاشته و از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواسته است به هر شکل ممکن سعید صادقی را جذب کنند.

سرمربی پرسپولیس امیدوار است شاگردش به خاطر حرفی که تلفنی به او زده و علاقه اش به رنگ قرمز هرچه زودتر با این تیم قرارداد امضا کند.

گفتنی است سعید صادقی سال گذشته خیلی به استقلال نزدیک شد اما در نهایت تصمیم گرفت یک فصل دیگر در گل گهر سیرجان بماند و توپ بزند.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

*

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه