عکس آجرلو بدل خارجی مجیدی را به استقلال آورد

خبر ورزشی . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۳:۴۲


با نگاهی به شرایط روحی و رفتارهای فرهاد مجیدی می توان نقاط مشترکی را بین او و سرمربی جدید تیم استقلال پیدا کرد.

با یک جستجوی ساده در اینترنت درباره اسم سرمربی جدید تیم استقلال تصاویر مختلفی از ریکاردو ساپینتو را مشاهده می‌کنید که کنار زمین مسابقه در حال درگیر شدن با داور و یا عوامل دور و بر زمین فوتبال است. اتفاقاتی که بارها مشابه آن را توسط فرهاد مجیدی شاهد بودیم. خوشحالی های شدید مجیدی بعد از گلزنی تیمش، درگیری با عوامل برگزاری بازی در اهواز، اتفاقات حاشیه دربی، بازی صنعت نفت آبادان در پایان لیگ برتر نوزدهم و عکس العمل های فرهاد بعد از مردود اعلام شدن گل روح اله باقری، نشان دادن علامت سکوت یا همان هیس به دوربین عکاسان و اتفاقاتی از این دست که در رابطه با فرهاد مجیدی کم نبوده است.

بررسی ویدیوهای منتشر شده در اینترنت از ریکاردو مشخص می‌کند که او می‌تواند بدل خوبی برای فرهاد مجیدی در ارتباط با رفتارهای غیر منتظره کنار زمین مسابقه و یا حتی در سالن کنفرانس خبری باشد!

اما شاید جالب‌ترین تصویر در فضای مجازی تکل ریکارد ساپینتو کنار خط طولی زمین مسابقه روی چمن باشد که او را از هر نظر شبیه به فرهاد مجیدی می‌کند. حرکتی مشابه با تکل سرمربی فصل پیش استقلال بعد از گل آرمان رمضانی مقابل شهرخودرو (در دیدار برگشت). لحظه‌ای که وریا غفوری او را دنبال می‌کرد و فرهاد مجیدی از خوشحالی روی زمین تکل بست. جالب است که عکس مشابهی از ساپینتو در همین حالت در اینترنت وجود دارد. البته بازیکنی را تعقیب نمی‌کند اما ساپینتو روی زمین افتاده و در اقدامی‌شبیه به تکل زدن با خوشحالی به نیمکت ذخیره‌های تیمش نگاه می‌کند.

به نظر می‌رسد مدیرعامل باشگاه استقلال خواسته یا ناخواسته برای تیمش فردی را به عنوان سرمربی انتخاب کرده که می‌توان او را بدل فرهاد مجیدی از نوع پرتغالی‌اش عنوان کرد.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.