اولین کاندیدای ریاست فوتبال در انتخابات ۸شهریور

تابناک . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۲:۵۳


اولین کاندیدای ریاست فوتبال در انتخابات ۸شهریور - تابناک | TABNAK
در این دو و نیم سال فرصتی برای جام جهانی 2022 قطر نیست و هر فردی که رئیس شود دو ماه بعد تیم ملی باید در قطر بازی کند.

دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال امروز (جمعه) اعلام کرد که در انتخابات 8 شهریور‌ماه ریاست فدراسیون فوتبال شرکت خواهد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ مهدی محمدنبی در انتخابات قبلی فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده بود اما با تجدید نام نویسی، از کاندیداتوری منصرف شد. نبی همچنین برگزار کننده مجمع قبلی فدراسیون فوتبال بود که طی آن شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس برگزیده شد.

نبی در این باره گفت: زحماتی که مسئولان و کارکنان فدراسیون در دوره‌های مختلف کشیده‌اند، منجر به این شده که گاهی اوقات فدراسیون پله‌های خوبی را طی کند. نمی‌خواهیم وارد گذشته و اتفاقاتی که رخ داده شویم. در انتخابات فدراسیون که شهریور‌ماه برگزار می‌شود، رئیس بعدی فدراسیون تنها دو و نیم سال می‌تواند انجام وظیفه کند. در این دو و نیم سال فرصتی برای جام جهانی 2022 قطر نیست و هر فردی که رئیس شود دو ماه بعد تیم ملی باید در قطر بازی کند.

نبی که در برنامه ورزشگاه حضور یافته بود عنوان کرد: با این وضعیت افرادی که در فوتبال صاحب تجربه هستند و در مدیریت کلان فوتبال هم حضور داشته‌اند باید کمک کنند. همه می‌توانند در انتخابات حضور پیدا کنند و اعضای مجمع باید رای بدهند.

اگر چه اسامی زیادی برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال مطرح شده اما تاکنون هیچ فردی به صورت رسمی چنین موضوعی را اعلام نکرده بود و نبی به عنوان نخستین نفر حضورش در انتخابات روز 8 شهریور را اعلام کرد.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه