رئیس جدید مرکز تحقیقات «مراقبت در منزل» معرفی شد

آنا پرس . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۴:۳۴


رئیس جدید مرکز تحقیقات «مراقبت در منزل» دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول، با حضور مسئولان دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دزفول در مراسمی با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول، مژگان منتظریان به عنوان رئیس جدید مرکز تحقیقات «مراقبت در منزل» این دانشگاه معرفی شد.

سید محمدمهدی صافی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در این مراسم با قدردانی از خدمات لیلا نیسی در حدود یکسال و نیم از دوران تصدی بر مرکز تحقیقات «مراقبت در منزل» اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت کرونایی در کشور، این مرکز تحقیقات با مدیریت نیسی اقدامات قابل قبولی ازجمله راه‌اندازی واکسیناسیون خودرویی، شرکت در طرح شهید سلیمانی و برگزاری وبینارهای عمومی و تخصصی در راستای آموزش، آگاهی بخشی و ارتقای سلامت کارکنان، استادان و دانشجویان و راه‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا انجام داد.

وی تأکید کرد: مراکز تحقیقاتی باید مسائل و مشکلات صنعت و جامعه را جمع‌آوری کرده و با حمایت از پژوهش‌ها به دنبال راه حل برای آنها باشند.

صافی با بیان اینکه مرکز تحقیقات مراقبت در منزل در حوزه علوم پزشکی فعال است، بیان کرد: با تلاش بیشتر اعضای هیئت علمی و دانشجویان علاقه‌مند می‌توان در توسعه فعالیت‌های میان‌رشته‌ای و کمک به سلامت جامعه اقدامات مؤثری انجام داد.

/

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه