درخواست یک امام جمعه از صاحب‌خانه‌ها؛ با مستاجران تعامل داشته باشید

دنیای اقتصاد . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۵:۰۸


حجت‌الاسلام موسوی‌فرد با اشاره به افزایش میزان اجاره‌بها یادآور شد: برخی از مردم محروم توانایی پرداخت اجاره‌بها را ندارند و لازم است که صاحب‌خانه‌ها با آنها تعامل کنند.

حجت‌الاسلام سید محمدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز امروز در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه میز خدمت محضر خداست، اظهار کرد:  مسئولین باید تمامی سعی خود را برای حل مشکلات مردم به کار بگیرند و توجه داشته باشند که فرصت خدمت بسیار اندک است.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه تمامی مسئولین استانی باید در میزهای خدمت حاضر شوند، خاطرنشان کرد: ما باید سالیان سال خون دل بخوریم تا حکومت جهانی به ثمر بنشیند و در این راستا تمامی مسئولین باید پای کار باشند.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد در عین حال با اشاره به افزایش میزان اجاره‌بها یادآور شد: برخی از مردم محروم توانایی پرداخت اجاره‌بها را ندارند و لازم است که صاحب‌خانه‌ها با آنها تعامل کنند. ما باید نسبت به هم‌نوعان خود احساس مسئولیت داشته باشیم.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن ایام شهادت شهدای 7 تیر گفت: این شهدا به ویژه شهید مظلوم آیت الله بهشتی از برترین شهدای انقلاب اسلامی هستند. این شهید بزرگوار سنگ‌بنای نظام مقدس ما بود.

امام جمعه اهواز قوه قضاییه را ایستگاه مبارزه با فساد عنوان کرد و گفت: خلافکاران باید از شنیدن نام دستگاه قضا به خود بلرزند و همچنین مردم باید در کنار این دستگاه احساس آرامش کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان با تاکید بر لزوم سامان‌دهی فضای مجازی گفت: امروزه نظام سلطه آمریکایی قصد دارد از طریق فضای مجازی اهداف خود در حوزه تهاجم فرهنگی را عملی کند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه نباید در این خصوص ساده‌انگاری کنیم، افزود:  دولت با همه توان باید با این نوع تهاجم مقابله کند و بخش توجهی از این امر نیز بر عهده دستگاه قضایی است.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد همچنین در سخنانی همدردی ملت ایران با مردم مظلوم افغانستان را در پی بروز زلزله در این کشور اعلام کرد.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه