واکنش تند فدراسیون فوتبال به عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ؛ به کمیته اخلاق احضار خواهد شد

پارس فوتبال . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۶:۱۵


فدراسیون فوتبال در واکنش اتهام زنی محمد مومنی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به پرسپولیس و فدراسیون مدعی شد که او به کمیته اخلاق احضار خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال واکنش تندی نشان داد.

محمد مومنی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال صبح امروز در یک برنامه تلویزیونی عنوان کرد یکی از گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای جذب سعید صادقی و عقد قرارداد با این بازیکن که نهایی شده، دعوت او به تیم ملی بوده که این اظهار نظر در نوع خود عجیب بود.

اکنون فدراسیون فوتبال سریعا به اظهارات مومنی واکنش نشان داده و نوشته است:

در پى اظهارات توهین آمیز جناب آقای مومنی عضو محترم هیئت مدیره باشگاه استقلال و وارد نمودن اتهامات واهى نسبت به تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران فدراسیون فوتبال نسبت به ارجاع این پرونده به کمیته اخلاق و پیگیرى موضوع از سوى مراجع قانونى اقدام خواهد کرد.

بدون شک موضوعات مطرح شده مصداق وارد آوردن اتهام صریح به کادر فنى تیم ملى، ساختار سازمانى و ادارى فدراسیون همچنین زیر سوال بردن جایگاه و شان ملى پوشان شایسته فوتبال ایران است.

بر این اساس لازم است عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در کمیته اخلاق مستندات و مدارک مرتبط با ادعاى خود را در کم‌ترین زمان ممکن ارائه نمایند و در صورت عدم وجود چنین مدارکى پاسخگوى توهین و اتهام وارده نسبت به تیم ملى و فدراسیون فوتبال ایران باشند.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه