دیدار فرمانده کل ارتش با جمعی از پیشکسوتان، آزادگان و جانبازان

خبرگزاری فارس . ۱۴۰۱/۴/۳،‏ ۱۶:۵۶


امیر سرلشکر موسوی با جمعی از پیشکسوتان، آزادگان و جانبازان دانشگاه افسری امام علی (ع) در ستاد ارتش دیدار کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه دیدار و نشست‌های خود با ایثارگران و خانواده معظم شهدا، با جمعی از پیشکسوتان دانشگاه افسری امام علی علیه السلام دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست صمیمی، خاطرات دیدار ماندگار و بیعت ۴۳ سال پیش دانشجویان دانشگاه افسری با حضرت امام خمینی (ره) در جماران بازخوانی و تجدید شد. پیشکسوتان در دیدار با فرمانده کل ارتش، ضمن تجدید میثاق سربازی، اعلام کردند با همان انگیزه و روحیه سال‌های جوانی و خدمت، برای اجرای هر گونه ماموریت در راستای تامین امنیت مردم و اقتدار ایران اسلامی آماده اند.

دانشگاه افسری امام علی (ع) پس از پیروزی انقلاب اسلامی کانون تربیت و آموزش جوانان متعهد و به بیان فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) «افسران مطهر» بوده که در برهه‌های مختلف برای تثبیت انقلاب و دفاع از ایران اسلامی پیشگام و بسیار نقش آفرین بوده اند.

حضور اولین دانشجویان این دانشگاه در قالب «اولین تشکل دانشجویی داوطلب اعزام به جبهه» در دوم مهرماه سال ۵۸ متشکل از ۸۰۰ دانشجوی افسری به فرماندهی شهید نامجوی برای دفاع از خرمشهر، تنها یکی از صفحات کتاب زرین فیضیه ارتش است.

عبدالرحیم موسوی

ارتش جمهوری اسلامی ایران

فرمانده کل ارتش پیشکسوتان ارتش جانبازان ارتش دانشگاه افسری امام علی ارتش
مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه