دست ردّ جهاد اسلامی به پیشنهاد آتش بس مصر

تابناک . ۱۴۰۱/۵/۱۵،‏ ۲۳:۲۲


دست ردّ جهاد اسلامی به پیشنهاد آتش بس مصر - تابناک | TABNAK
المیادین گزارش داد: جهاد اسلامی فلسطین پیشنهاد آتش بس مصر را نپذیرفته و اعلام کرده که بر میدان و ادامه حملات راکتی به اراضی اشغالی تمرکز دارد.

به گزارش شفقنا از مهر به نقل از المیادین، جهاد اسلامی به پیشنهاد مصر برای آرام‌سازی اوضاع و توقف درگیری‌ها با رژیم صهیونیستی پاسخ منفی داده و اعلام کرده است که اکنون زمان پاسخگویی به جنایات دشمن صهیونیستی است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین نیز به نقل از رسانه‌های عبری زبان اعلام کرد که مصر به رژیم صهیونیستی ابلاغ کرده که قادر به برقراری آتش‌بس در غزه نیست.

پیشتر نیز خبرنگار المیادین به نقل از برخی منابع در جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که این جنبش فعلاً هیچگونه وساطتی را از طرف مصر نمی‌پذیرد و تمرکز بر میدان و ادامه حملات راکتی به اراضی اشغالی است.

این در حالی است که گردان های قدس در بیانیه‌ای ضمن اعلام ادامه جنگ در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی تاکید کرده است: به مردم فلسطین و حامیان مقاومت اطمینان می دهیم که روحیه رزمندگان ما در بهترین حالت قرار دارد.

گفتنی است، بر اثر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه تا کنون ۱۵ فلسطینی به شهادت رسیده اند. تا این لحظه یک کودک ۵ ساله هم به شهادت رسیده است.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه