نمایش درخشان لیونل مسی برابر کلرمون با 2 گل و 1 پاس گل

پارس فوتبال . ۱۴۰۱/۵/۱۶،‏ ۷:۲۵


لیونل مسی فصل جدید رقابت های لیگ 1 فرانسه را با نمایشی درخشان آغاز کرد. او دیشب برابر کلرمون 2 گل زد و 1 پاس گل هم داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لیونل مسی فصل جدید رقابت های لیگ 1 فرانسه را با نمایشی درخشان آغاز کرد.

به گزارش پارس فوتبال، ستاره آرژانتینی که بعد از جدایی از بارسا و پیوستن به پاری سن ژرمن، فصل ضعیفی را سپری کرده بود و آمار گلزنی پایینش تعجب بسیاری را به همراه داشت، فصل جدید را درخشان آغاز کرد و امشب در خانه کلرمون، علاوه بر دادن یک پاس گل، دو گل هم زد، از جمله یک ضربه برگردان تماشایی، تا نشان بدهد روزهای بد فصل قبل را پشت سر گذاشته است.

روی هر پنج گل پی‌اس‌جی در دیدار امشب، ردپایی از مسی یا نیمار بود. ستاره برزیلی یک گل زد و سه پاس گل داد و مسی علاوه بر دو گلی که زد، یک پاس گل هم برای شماره 10 تیمش فراهم کرد.

تاثیرگذاری لیونل مسی از دقیقه 9 شروع شد، جایی که پاس پابلو سارابیا را با یک لمس توپ دیدنی به نیمار رساند و او توانست گل اول بازی را به ثمر برساند.

همین زوج در دقیقه 80، گل چهارم پی اس جی را با همکاری هم به ثمر رساندند. این بار نیمار بود که در نقش گلساز ظاهر شد و مسی با ضربه ای نه چندان محکم، اولین گلش در این دیدار را به ثمر رساند.

نمایش خوب مسی در این دیدار پایان درخشانی داشت و او در دقیقه 86، با یک ضربه برگردان، گل دومش در این دیدار را به ثمر رساند. روی پاس دقیق لئاندرو پاردس بود که مسی پشت مدافعان حریف صاحب موقعیت شد و بعد از کنترل توپ با سینه، با ضربه ای تماشایی کار را تمام کرد.

البته به نظر می‌رسد که مسی چندان از گلزنی‌اش در این دیدار هیجان‌زده نشده و در پستی که بلافاصله بعد از بازی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، هیچ اشاره‌ای به گل‌هایش نداشت.

او چهار عکس منتشر کرد که هیچ یک از آنها مربوط به گلزنی‌اش نبود و به نوشتن کپشنی کوتاه اکتفا کرد. او نوشت:

اولین بازی لیگ، اولین پیروزی.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.