پیروزی پرگل پاری سن ژرمن در اولین دیدار فصل جدید لوشامپیونا

پارس فوتبال . ۱۴۰۱/۵/۱۶،‏ ۷:۳۲


پاری سن ژرمن در اولین دیدارش در فصل جدید لوشامپیونا در خانه کلرمون با نتیجه 5-0 به پیروزی رسید. دیداری که لیونل مسی در آن حرف اول را زد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پاری سن ژرمن در اولین دیدارش در فصل جدید لوشامپیونا در خانه کلرمون با نتیجه 5-0 به پیروزی رسید.

به گزارش پارس فوتبال، پاریسی ها که فصل گذشته با مائوریسیو پوچتینو توانستند لیگ 1 را فتح کنند، فصل جدید را با هدایت کریستوف گالتیه خوب شروع کردند و توانستند به لطف درخشش نیمار و لیونل مسی، حریف کوچک شان را با 5 گل در هم بکوبند.

تنها 9 دقیقه از بازی سپری شده بود که روی یک تیمی و تاثیرگذاری مسی، نیمار با یک شوت دیدنی دروازه میزبان را باز کرد.

برتری پاری سن ژرمن ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 26، روی یک حمله سریع و پاس نیمار، اشرف حکیمی صاحب فرصت شد و در موقعیتی تک به تک، حساب کار 2-0 کرد.

12 دقیقه بعد، روی یک ضربه آزاد، پی اس جی به گل سوم رسید. روی ارسال دقیق نیمار بود که مارکینیوش با ضربه سر کار را تمام کرد.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و تا دقیقه 80 توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا اینکه مسی اختلاف را به 4 گل افزایش داد.

روی همکاری خوب نیمار و لیونل مسی بود که ستاره آرژانتینی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه نه چندان محکم کار را تمام کرد.

اما این هم پایان کار نبود و در دقیقه 86، مسی گل پنجم تیمش را هم به نام خود ثبت کرد. روی پاس عالی لئاندرو پاردس به پشت مدافعان کلرمون بود که مسی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه برگردان دیدنی کار را تمام کرد و در نهایت بازی با نتیجه 5-0 به سود پی اس جی به پایان رسید.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.