برتری جوانان و نونهالان پرسپولیس با ۱۰ گل

خبرگزاری برنا . ۱۴۰۱/۹/۴،‏ ۱۹:۴۳


تیم‌های فوتبال جوانان و نونهالان پرسپولیس امروز در برابر سایپا و مهریاران با به ثمر رساندن 10 گل به برتری رسیدند.

به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخ پوشان جوان و نونهال پایتخت امروز در دیدار برابر تیم‌های فوتبال سایپا و مهر یاران از سری رقابت‌های لیگ برتر تهران به ترتیب با نتایج ۴ بر ۱ و ۶ بر ۳ به برتری رسیدند.

تیم جوانان پرسپولیس در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی میهمان تیم سایپا بود و یک بازی خوب و پر گل را به نمایش گذاشت.  سرخ پوشان جوان در اولین دقیقه بازی با گل آرش هاشمی از سایپا جلو افتادند.

در دقیقه ۳۴ تعویض اجباری برای پرسپولیس انجام شد و طی آن، پارسا همتی به دلیل مصدومیت از زمین خارج و علیرضا عنایت‌زاده به جای او وارد زمین شد.  تیم فوتبال پرسپولیس پس از گل نیز بارها دروازه حریف را تهدید کرد اما به گل نرسید و این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

پرسپولیس در نیمه دوم بدون تغییر وارد زمین شد اما در دقیقه ۵۱ دست به تعویض زد.  در دقیقه ۷۶ سایپا گل تساوی بازی را به ثمر رساند.  آرش هاشمی بازیکن پرسپولیس با زدن دو گل متوالی دیگر، در این بازی هت تریک کرد.  علیرضا عنایت‌زاده بازیکن تعویضی پرسپولیس هم در وقت‌های اضافه، گل چهارم سرخ پوشان پایتخت را به ثمر رساند.  این دیدار در پایان با نتیجه چهار بر یک به سود جوانان پرسپولیس خاتمه یافت.

در دیگر بازی تیم‌های پایه پرسپولیس، تیم نونهالان برابر تیم مهر یاران از ساعت ۱۴ امروز در زمین بهار به میزبانی مهر یاران به میدان رفت که این دیدار با برتری پرگل ۶ بر ۳ به سود تیم نونهالان پرسپولیس به پایان رسید.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.