جام جهانی قطر سرمربی سنگال: می‌توانستیم بدون گل خورده قطر را شکست دهیم

تسنیم . ۱۴۰۱/۹/۴،‏ ۲۰:۱۰


جام جهانی قطر - سرمربی تیم ملی فوتبال سنگال معتقد است شاگردانش می‌توانستند بدون گل خورده دومین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ را پشت سر بگذارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلیو سیسه سرمربی تیم ملی سنگال پس از کسب اولین برد تیمش در جام جهانی 2022 با تحمیل شکست 3 بر یک به قطر میزبان، به خبرنگاران گفت: من واقعاً از بازیکنانم راضی‌ام. از ادوار مندی (دروازه‌بان سنگال) به خاطر اینکه با واکنش‌هایش ما را در بازی نگه داشت تشکر می‌کنم. با این حال همان یک گلی هم که خوردیم قابل اجتناب بود و می‌شد بدون گل خورده بازی را ببریم.

سیسه افزود: تیم‌‌ها و بازیکنان بزرگ می‌دانند که چطور باید بازی را مدیریت کنند. حریف بعدی ما اکوادور است که بازی با آنها هم سخت است و باید سریع ریکاوری و خودمان را برای آن مسابقه آماده کنیم. زمانی که شما به گل نیاز دارید، باید مهاجمان بیشتری در ترکیب قرار دهید، مثل بولایه، فامارا و ... . باید خودتان را آماده کنید تا سر بزنگاه‌ها تفاوت را رقم بزنید. در نهایت اما کار گروهی است که اهمیت دارد و این پیروزی را هم ما به لطف کار گروهی خوب‌‌مان به دست آوردیم.

سرمربی سنگال در پایان درباره تغییر تاکتیک‌های تیمش نسبت به بازی اول برابر هلند، اظهار داشت: اینکه یک مهاجم دیگر به ترکیب اضافه کنیم تا گلی دیگر بزنیم تصمیم من بود و از آنهم راضی‌ام. خب قطر نسبت به هلند تیمی متفاوت بود و با همه احترامی که برای قطری‌ها قائلم، این تیم در سطح هلند نبود که بخواهیم با سیستمی مشابه به بازی‌مان برابر هلند، مقابل این تیم هم بازی کنیم.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.