تصویر جدیدی از انیمیشن Spider Man: Across The Spider Verse منتشر شد

گیمفا . ۱۴۰۱/۹/۴،‏ ۲۰:۴۲


در جدیدترین تصویر منتشر شده از انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse، بینندگان می‌توانند به مایلز مورالس نگاه عمیق‌تری داشته باشند.

به تازگی تصویر جدیدی از Spider-Man: Across The Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) منتشر شده است که مایلز مورالس را در حال ترک بروکلین برای آغاز ماجراجویی‌های جدیدش نشان می‌دهد و خانواده‌اش پس از وداع به او خیره شده‌اند. شما می‌توانید این تصویر را در زیر تماشا کنید.

انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse در دو قسمت منتشر خواهد شد. قسمت اول روایتگر ماجراجویی مایلز مورالس در مولتی‌ورس و سفر او به ابعاد دیگر است که او در این سفر باید برای متوقف کردن یک شرور بسیار خطرناک با گوئن استیسی و دیگر مردمان عنکبوتی در ابعاد دیگر همکاری کند.

کارگردانی انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse در دستان کمپ پاورز (Kemp Powers)، جواکیم دوس سانتوس (Joaquim Dos Santos) و جاستین کی‌. تامپسون (Justin K. Thompson) است. از صداپیشگان این اثر می‌توان به شامیک مور (Shameik Moore) در نقش مایلز مورالس و هیلی استاینفلد (Hailee Stainfeld) در نقش گوئن استیسی اشاره کرد.

قسمت اول انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse در تاریخ 2 ژوئن 2023 (12 خرداد 1402) به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.