صدور پروانه تاسیس شهرک‌های مسکونی تا نیمه نخست امسال

خبرگزاری صداوسیما . ۱۴۰۲/۳/۶،‏ ۱۳:۱۴


مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید از صدور پروانه تاسیس شهرک‌های جدید در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: جبران کمبود اراضی در شهر‌های پرند، هشتگرد، سهند، گلبهار، صدرا و بهارستان در قالب شهرک‌ها جبران می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید گفت: در تلاش هستیم تا در نیمه نخست امسال پروانه تاسیس شهرک‌های جدید صادر شود و از نیمه دوم ۱۴۰۲ در شهر‌هایی که متقاضی انباشته وجود دارد در قالب شهرک‌های ایجاد شده عملیات ساخت مسکن را در این شهرک‌ها پیگیری کنیم.
به گفته جعفری تعهد شرکت عمران شهر‌های جدید ساخت ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی در طی ۴ سال دولت سیزدهم که هم اکنون ساخت ۲۰۰ هزار واحد آن وارد مرحله عملیاتی و اجرایی شده است با میانگین پیشرفت حدود ۱۵ درصد.  
مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید گفت: برای ساخت واحد‌های مسکونی یک طبقه حیاط دار به متقاضیان در شهر‌هایی که زمین موجود است آماده سازی اراضی انجام شده و با ثبت نام متقاضیان و احراز شرایط آن‌ها برای واگذاری زمین این فرصت وجود دارد.  
مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید توضیح داد: در قالب ۵۰ هزار واحد قطعات زمین آماده شده و برای واگذاری به متقاضیان آماده شده است.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه