عکسی متفاوت و خاص از حسن یزدانی

اقتصاد ۲۴ . ۱۴۰۲/۳/۶،‏ ۱۱:۴۶


حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم فینال مسابقات جام تختی با نتیجه ۱۲ بر ۲ هادی وفایی پور را شکست داد و قهرمان شد.

اقتصاد۲۴- در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام تختی حسن یزدانی برابر هادی وفایی پور قرار گرفت. نابغه جویباری که در دو کشتی قبلی خود خیلی به دردسر نیفتاد و توانست با امتیاز عالی و بدون از دست دادن حتی یک امتیاز به فینال برسد، در فینال حریفی به مراتب سخت‌تر را پیش رو داشت.

وفایی پور که به امید رقم زدن یک شگفتی بزرگ روی تشک آمده بود، در همان ابتدا یک امتیاز گرفت تا رکورد حسن یزدانی از این بابت از دست برود. در ادامه هم در وقت اول کشتی تقریبا نزدیک دنبال شد. وفایی پور که موفق به کسب دومین امتیاز هم شده بود، امید داشت تا بتواند کشتی را نزدیک پیش ببرد. حسن یزدانی که به شدت از سوی تماشاگران پرتعداد در سالن غدیر ارومیه تشویق می‌شد، توانست بعد از آن شوک دقایق ابتدایی حملات خود را شروع کرده و یکی پس از دیگری امتیازات را به نام خود ثبت کند.

برخی امتیازات با توجه به فرار حریف از تشک به یزدانی داده می‌شد، اما وفایی پور اعتراضات زیادی را به رای داوران نشان می‌داد و حتی یک چلنج ناموفق هم داشت. در نهایت این حسن یزدانی بود که مطابق انتظارات ۱۲ بر ۲ و با امتیاز عالی قبل از سوت پایان کشتی برنده اعلام شد و به عنوان قهرمانی جام تختی رسید.

درست در حاشیه همین رقابت‌ها بود که تصویری جالب از حسن یزدانی توسط عکاسان برداشته شد.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه