وحیدی: مردم ایران آزادی و عزت خود را مرهون امام خمینی(ره) می‌دانند

افکار نیوز . ۱۴۰۲/۳/۶،‏ ۱۲:۵۹


شناسه خبر: ۱۱۷۷۷۲۷
خانه|سیاسی

وزیر کشور با بیان این‌که «مردم ایران آزادی و عزت خود را تا ابد مرهون امام خمینی(ره) می‌دانند»، گفت:مردم با تاسی از اندیشه ایشان تاریخ ساز، مقتدر و پیشرو شدند.

احمد وحیدی در جلسه ستاد مرکزی‌ سالگرد ارتحال امام خمینی با بیان این‌که «هرآنچه در بزرگداشت امام خمینی انجام دهیم باز هم در معرفی ایشان کم انجام داده‌ایم»، اظهار کرد: امروز همه تشنه معارفی هستند که امام خمینی ارائه دادند.

وی افزود: مردم ایران آزادی و عزت خود را تا ابد مرهون امام می‌دانند. مردم با تاسی از اندیشه ایشان تاریخ ساز و مقتدر و پیشرو شدند. امام، دیکتاتوری و استعمار را از ایران دور کرد و سقوط رژیم کمونیستی و زوال غرب را پیش بینی کرد و به همین دلیل  با آنها با امام دشمنی کردند. امام احیای اسلام ناب را مطرح کرد و دشمن نابودی خود را در همین امر دید با این حال دل های پاک همه مردم دنیا به دنبال اندیشه امام هستند.

وحیدی با اشاره به این‌که «امسال مراسم سالگرد امام خمینی با حضور مقام معظم رهبری برگزار می‌شود»، تصریح کرد: ما به اندازه امکانات موجود می توانیم میزبان مردم کشورمان در این مراسم باشیم. پیش بینی خدمات و امکانات برای این مراسم دیده شده و همه دستگاه های مختلف تلاش زیادی کردند تا مراسم سالگرد ارتحال امام به خوبی برگزار شود.

وی همچنین گفت: حضور حدود ۲ میلیون نفر از مردم در این مراسم برآورد شده است. روز به روز تمایل و توجه مردم به امام خمینی بیشتر می شود و افزایش این توجه یک حماسه فرهنگی است. دشمن خیلی تلاش کرد تا یاد امام خمینی را کمرنگ کنند اما با هدایت و میدان داری رهبر انقلاب و حضور مردم، راه امام بیشتر زنده نگه داشته شده است.

لینک کوتاه کپی شد
۰
A
ايسنا
مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه