استخدام حزباوی، آرامش قبل از توفان لیگ قطر بود

ورزش سه . ۱۴۰۲/۳/۶،‏ ۱۴:۱۲


گزارش الرایة از بازار نقل و انتقالات

روزنامه الرایة نوشت که لیگ این کشور شاهد اخراج و استخدام ستاره های بزرگ خارجی خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه الرایة قطر در گزارش مفصلی به روند بازار نقل و انتقالات تیم های لیگ این کشور پرداخته و ضمن اشاره به حضور محمدامین حزباوی در این تیم، نوشت که السد نقل و انتقالات تابستانی را توفانی آغاز کرده است.

الرایة نوشته است که در این میان السد با انعقاد 2 قرارداد مهم و سنگین با پائولو اتاویو برزیلی از ولفسبورگ و محمد امین حزباوی ایرانی از فولاد خوزستان، در این مرکاتو خودی نشان داده است.

سؤالات زیادی در ذهن هواداران و کارشناسان فوتبال می گذرد که تیم های روی چه اهدافی تمرکز کرده اند. هواداران برخی از باشگاه ها مانند الدحیل که عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و همچنین العربی که به مانند سالهای قبل توانست درخشش خود را تکرار کند، به فکر بازار تابستانی هستند.

علاوه بر الدحیل و العربی، باشگاه های دیگری مانند الوکره نیز حضور دارند که توانستند برای دومین سال متوالی جایگاه خود را در رتبه های بالای جدول حفظ کنند و بدین ترتیب بازگشت خود به لیگ قهرمانان آسیا را پس از 2 دهه تضمین کردند.

برای فصل بعد وارد صف تیم هایی می شود که می خواهند در مسیر درست قرار بگیرند و برای رسیدن به سکوهای بالای جدول تلاش می کنند.

در مورد لیست باشگاه هایی که به دنبال بازگرداندن درخشش، بهبود وجهه و تمایل به بازگشت به دوران طلایی خود هستند،. تیمی که و دیگر تیم ها مانند الغرافه و القطر که حتی موفق به حضور در جمع تیم های بالای جدول نشدند.

علاوه بر اینها، باشگاه های دیگری مانند ام الصلال و الشمال که هر دو تا آخرین لحظات برای بقا رقابت داشتند و همچنین الریان که بزرگترین معمای فصل قبل بود، برای موفقیت تلاش می کنند. الریان تیمی است که با وجود هواداران گسترده و تیمی که پر از ستاره های خارجی و داخلی است، در هفته آخر از مارپیچ سقوط فرار کرد.

در دوره کنونی، تمامی باشگاه های لیگ ستارگان در حال بررسی وضعیت کل فصل گذشته بر اساس نتایج کسب شده در تمامی مسابقات داخلی هستند تا براساس گزارشات ارسالی کادر فنی به هیئت مدیره، جهت اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص کنار گذاشتن بعضی از بازیکنان و حفظ برخی دیگر و تمدید یا عزل کادر فنی و سایر موارد، خود را برای فصل جدید آماده کنند.

با وجود آرامش شدیدی که در حال حاضر بر جامعه فوتبال قطر حاکم است، اما همه شواهد نشان می دهد که این آرامش با توفانی شدید همراه خواهد شد که شامل اخراج های عمده بازیکنان خارجی و اخراج های متعدد در بین کادر فنی می شود. ضمن اینکه این توفان شامل قراردادهای سنگین و بزرگ برای تقویت تیم ها خواهد بود.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.