وحیدی: مردم با تأسی از اندیشه‌های امام (ره) تاریخ ساز شدند

خبرگزاری دانشجو . ۱۴۰۲/۳/۶،‏ ۱۴:۲۳


وزیر کشور گفت: مردم، آزادی و عزت خود را مرهون حضرت امام (ره) می‌دانند و با تأسی از اندیشه‌های امام (ره)، تاریخ ساز و مقتدر شده اند

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، احمد وحیدی وزیر کشور در سومین نشست ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام (ره) که در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد، در خصوص آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری مناسب مراسم سالگرد حضرت امام (ره)، گفت: معرفی حضرت امام (ره) به دنیا امری مستمر و دائمی است و همه تشنه معرفی ایشان هستند.

وی افزود: حضرت امام (ره) ایده‌هایی ارائه دادند و اتفاقاتی با وجود ایشان رقم خورد که برگ جدیدی از تاریخ محقق شد و نیز می‌توان گفت نقطه عطفی از تاریخ شکل گرفت.

وحیدی اظهارداشت: مردم، آزادی و عزت خود را مرهون حضرت امام (ره) می‌دانند و با تأسی از اندیشه‌های امام (ره)، تاریخ ساز و مقتدر شده‌اند و امروز اگر ملت ایران پیشرو است، همه آن با تأسی از حضرت امام (ره) و ایده‌های ایشان است.

وزیر کشور ادامه داد: حضرت امام (ره)، دیکتاتوری و استعمار غرب را از کشور ایران دور کرد. ایشان سلطه نظام کمونیستی و نابودی آن و نیز زوال غرب را پیش بینی کردند.

وی خاطرنشان کرد: بهترین دلیل دنیای ظلمانی و شیطانی برای دشمنی با حضرت امام (ره)، این است که امام (ره) ایده اسلام ناب را معرفی کرد و دشمنان نابودی خود را در آن می‌بینند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه دشمنان، همچنان دشمنی‌های اخلاقی و علیه بشریت خود را اعمال می‌کنند، تاکید کرد: دل‌های پاک مردم و ملت‌های آزاده و نه فقط دل‌های مسلمانان به دنبال حضرت امام خمینی (ره) هستند.

وی ضمن تشکر از تولیت حرم حضرت امام (ره) و نیز ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره)، خاطر نشان ساخت: امسال مانند هر سال با حضور مقام معظم رهبری برنامه‌ها شور و حماسه خواهد یافت.

وی ادامه داد: حجم زیادی خواستار حضور در مراسم سالگرد هستند، اما امکانات مجموعه دستگاه‌های ما از جمله در حمل و نقل محدودیت‌هایی دارد لذا مجبور شدیم برای حضور عزیزان از همه استان‌ها سهمیه در نظر بگیریم.

وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص مراسم سی و چهارمین مراسم سالگرد حضرت امام خمینی (ره)، گفت: طبق گزارش‌های دستگاه‌ها همه امکانات و تدابیر برای پذیرش مهمانان آماده است. آمادگی‌هایی که در حرم و جماران شکل گرفته و تلاش‌های خوبی از سوی قرارگاه شهید فهمیده عزیزان در راهور، فراجا، ارتش، وزارت بهداشت، وزارت نیرو، دستگاه‌های تبلیغی، وزارت ارشاد، صدا و سیما، ستاد ائمه جمعه، شورای تبلیغات انجام شده که از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه