بیمارستان تازه تاسیس مهدی کلینیک در لیست ساختمان های ناایمن !

شفا آنلاین . ۱۴۰۲/۳/۶،‏ ۱۴:۳۱


مردم از دستگاه قضائی به عنوان ملجا و پناهگاه خود انتظار دارند تا با حساسیت موضوعاتی که شهروندان را در معرض آسیب و خطر می گذارد، مورد پیگیری قرار دهد.
شفا آنلاین>سلامت>رئیس کل دادگستری استان تهران نامه منتشر شده در فضای مجازی در خصوص وضعیت ناایمن یکی از مراکز بهداشتی پایتخت را تائید کرد.

به گزارش شفا آنلاین:علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران نامه منتشر شده در فضای مجازی در خصوص اینکه ساختمان یکی از مجموعه های بهداشتی در تهران در شرایط و وضعیت نا ایمن قرار دارد را تایید کرد.

وی ادامه داد: مردم از دستگاه قضائی به عنوان ملجا و پناهگاه خود انتظار دارند تا با حساسیت موضوعاتی که شهروندان را در معرض آسیب و خطر می گذارد، مورد پیگیری قرار دهد.

القاصی به انتشار مکاتبه اخیر خود با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: در راستای پیگیری گزارش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وضعیت ساختمان های نا ایمن، این موضوع مهم در دستور کار شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران قرار گرفته و ساختمان مربوط به بیمارستان جدیدالاحداث 1000 تختخوابی از مجموعه های تحت نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز جزء این ساختمان ها قرار داشته است.

وی با اشاره به اینکه با تاکیدات رئیس قوه قضاییه پیگیری حقوق عامه و بیت المال جزء اولویت‌های کاری دستگاه قضائی است گفت: دادگستری استان تهران در راستای وظایف نظارت قانونی بر حفظ حقوق شهروندی و حمایت از حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم از ابتدای سال جاری تا کنون ده ها موضوع ملی و شهری در پایتخت و استان تهران را بدور از اقدامات رسانه ای مورد پیگیری و مطالبه قرار داده و انتشار مکاتبه اخیر نیز از ناحیه دستگاه قضائی نبوده است.

بیمارستان تازه تاسیس مهدی کلینیک تهران در لیست ساختمان های ناایمن !

القاصی گفت: تاکنون دستگاه های متولی در رفع نواقص و پیگیری مشکلات اعلام شده اقدامات مناسبی را برای خدمت رسانی به مردم و حسن انجام وظایف خود داشته اند و ضمن پیگیری موضوعات، گزارش اقدامات خود را به شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران ارائه نموده اند.

وی افزود: امنیت و آرامش روانی مردم در حیطه های مختلف مورد پیگیری دستگاه قضائی است و تلاش داریم تا به عنوان یک ملجا اطمینان بخش، دغدغه ها و مطالبات دریافتی از مردم را مورد پیگیری قرار داده و برای حفظ حقوق عامه و بیت المال، تلاش نماییم.
مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.

    اخبار مشابه