یک مرد ۷۱ ساله پس از ۵۴ سال پذیرش در دانشگاه فارغ‌التحصیل شد!+ عکس

شفقنا . ۱۴۰۲/۳/۶،‏ ۱۳:۳۵


شفقنا- یک مرد ۷۱ ساله که در دهه ۱۹۷۰ میلادی دانشگاه را ترک کرده بود، به تازگی فارغ‌التحصیل شد.‌

به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، آرتور راس که اهل ونکوور کانادا است، پس از ترک دانشگاه در دهه ۱۹۷۰ میلادی، روز پنجشنبه با مدرک کارشناسی، از دانشگاه بریتیش کلمبیا فارغ التحصیل شد.

آرتور راس، ۷۱ ساله، یک وکیل بازنشسته است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۹ در جوانی در دانشگاه ثبت نام کرد. او در سال ۲۰۱۶ میلادی پس از چندین دهه کار حرفه ای بازنشسته شد و در نهایت تصمیم گرفت به دانشگاه بازگردد و مدرکی را که مدت‌ها پیش آغاز کرده بود، به پایان برساند.

آرتور به وب سایت خبری ونکوور سان گفت: همیشه فکر می‌کردم شاید در مقطعی، به عقب برگردم و سعی کنم آن مدرک را به پایان برسانم. این تصمیم برای من بسیار هیجان انگیز بود.

راس به شوخی گفت که او “کندترین” فارغ التحصیل است، چرا که فارغ‌التحصیلی او، تقریباً ۵۴ سال به طول انجامید.

به گزارش واشنگتن پست، او قبل از اینکه به حرفه بازیگری روی آورد، شروع به تحصیل در رشته زبان انگلیسی کرد و برای اولین بار دو سال پس از ثبت نام برای حضور در مدرسه تئاتر در مونترال، دانشگاه را ترک کرد.

سه سال بعد، از بازیگری خسته شد و به دانشکده حقوق روی آورد، که برای شرکت در آن تنها به سه سال تحصیل در مقطع کارشناسی نیاز داشت. سپس، قبل از اینکه یک اپرا در سال ۲۰۱۶ علاقه او به بازگشت به رشته تاریخ را جلب کند، حرفه وکالت را آغاز کرد.

بدین ترتیب، در ژانویه ۲۰۱۷ میلادی بود که راس یک بار دیگر برای تکمیل مدرک تاریخ در دانشگاه بریتیش کلمبیا ثبت نام کرد. اما در سال ۲۰۲۰ میلادی فرآیند تحصیل راس به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ کُند شد.

حالا راس ۶ سال پس از شروع سفر برای تکمیل مدرکش، در رشته تاریخ فارغ‌التحصیل شد و به زندگی یک بازنشسته بازخواهد گشت.

مطالعه خبر در منبع

نظرات کاربران
    برای ارسال نظر، لطفا وارد شوید.